Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Bagaj bombası talebi üzerine babamın şok

  • Listed: 3 Ekim 2017 09:20

Description

Florida’daki Riverview’teki 26 yaşındaki Derek Stansberry, ABD’li yetkililere göre, bagajında ​​patlayıcı madde bulunduğunu ve sahte bir pasaport bulunduğunu iddia ederek hava mühendilerini müdahale etmek zorunda bıraktı ve uçağın Maine’e dağılacağını söyledi.
Babası Richard, hükümet yetkililerinin, uçuştan sonra gözaltına alınan kişinin oğlu Maine’e yönlendirildiğini söyledi.
Bay Stansberry kıdemlisi, oğlunun daha önce hiç belaya girmediğini ve onunla konuşan ABD hükümet yetkilileri kadar şaşkın olduğunu söyledi.
“Oğlumun ordudaki mesleği, gıcırtılı bir temiz yaşama ihtiyacı duyduğunu” söyledi Stansberry.
Oğlu, geçen yıl özel sektörde bir iş bulmak üzere ayrılmadan dört yıl önce hava kuvvetinde olduğunu söyledi. Oğlunun işverenini tanımamakla birlikte firmanın hava kuvvetleri için çalıştığını söyledi.
Şüpheliyi tanımayan ABD’li yetkililer, geçen yıla kadar hava kuvvetlerinde aktif görevde bulunduklarını söyledi. Rütbesini veya aldığı taburcu türünü açıklamazlardı. Pasaportunun otantik olduğu ortaya çıktı.
Delta sözcüsü Susan Elliott, Paris’ten Atlanta’ya olan 273 numaralı Uçuş Delta Air Lines gemisinde 235 yolcu ve 13 mürettebat bulunduğunu ve Bangor Uluslararası Havalimanı’na güvenli bir şekilde inildiğini söyledi.
Ulaştırma Güvenliği İdaresi, yolcunun kanun yolları tarafından görüşülmekte olduğunu söyledi.
Adam yakalandıktan sonra uçuş görevlileri, uçaktayken düzenlenen Bayan Ulusal Basketbol Federasyonu Minnesota Lynx için tam destekli bir oyuncu olan Charde Houston, uçakların arkasına yastıkları doldurarak yolcuların yastıklarını ve battaniyelerini topladı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.