Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Birmingham Villa Ücretli oyunu

  • Listed: 3 Ekim 2017 04:15

Description

Kulüp ceza ödülünü takiben, hakem Martin Atkinson’un öfkeli bir grupla çevrilmesinin ardından oyuncuların düzenli bir şekilde kendilerini yürüttüğünü garanti etmemekle görevlendirildi.
Blues defans oyuncusu Stephen Carr, maçın bitiminde Villa taraftarlarına saldırgan bir jest yapma iddiasıyla yapılan uygunsuz davranışlardan da sorumlu tutuldu. West Midlands Polisinin de olay hakkında Carr’ı sorması bekleniyor.
Sonunda, Atkinson’a Villa’nın 1-0 galip gelmesine neden olan spot-kicki kabul etmekten ceza alan Birmingham savunma oyuncusu Roger Johnson’a yaptığı yorumları Atkinson’a saldırdığı medyaya açıklamaları istendi.
FA, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Birmingham City FC, oyuncularının hakem Martin Atkinson’a karşı bir spot-kick atılmasından sonra oyuncularının davranışlarını düzenli biçimde yönetmelerini sağlamamakla suçlanıyor. fikstür.
“Birmingham City’deki defans oyuncusu Stephen Carr, aynı fikstürün sonunda meydana gelen bir olayın ardından uygunsuz davranışlarla itham edildi.
“Bu arada Roger Johnson, aynı zamanda Şehrin hakem Martin Atkinson ile ilgili fikstürden sonra medyaya yapılan yorumları açıklaması istendi.”
Villa Park’taki maç Atkinson’un Johnson’ı cezaevine girmesiyle birlikte Gabriel Agbonlahor’a sekiz dakika kala ceza pasını verdi ve James Milner bu noktadan gol attı.
TV tekrarlamaları savunmacının topa dokunduğını gösterdi ve Johnson daha sonra şunları söyledi: “Hakem utanç verici ve maçı mahvetti ve açık bir şekilde bu tür oyunları yapmamalı – onun için çok büyüktü.
“Topu temiz bir şekilde aldım, herkes bunu görebilir ve hakemin emin değilse hakem karar alamaz.” Emin değilseniz ceza vermeyin. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.