Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Bronte Kanunu unvanını koruyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 07:10

Description

Turnuva öncesi favori Leon Fricker, oğlanın olayını, Yorkshire’ın Jonathan Fisher’tan iki atışla kazandı; cesur teklifi, sondan bir önceki deliğin üzerine üç sayı atarak vurdu.
İngiltere, yeni bir soğukkanlılıkla titreklik yaşarken, ülkenin en gençleri, Daily Express ile birlikte düzenlenen ve beşinci ve son günü İspanya’da gerçekleşen etkinlikte harekete geçti. Ancak rüzgarlar o kadar güçlü ki bazı yeşillikler üzerinde üç ve dört pütür görüldü.
Kanun, Lesley Atkins’ten üç tur atarak final turuna çıktı ancak yeşilliklerle mücadele ettikten sonra sadece dört delikten sonra ortadan kaybolduğunu gördü. Uzun beşinci sınıftaki bir kuş onun tekrar galibiyetini gördü ve Law, Doğu Brighton’ın Tiffany Hewetson’u, günün en iyi turunu atarken – 85 – Atkins’i ikinci sıraya atmak için geri döndü.
Fisher ve Devon’dan birinin pratik turunu reddeden David Blick’den dört liderliğindeki Fricker, beşte eşit kaldı.

    Ancak Fisher, üçüncü üçüncülüğe yükseldi ve kesin kurşun yalnızca ahmak olacaktı ve Fricker emin olmak için son biraraya geldi.
Final plcings – Boys: 218 Leon Fricker, 220 Jonathan Fisher, 223 Craig Cameron, 225 David Blick, 228 Julian Taylor, 229 Joshua Johnson, 231 Paul Kinnear, 235 Adam Woodhead. Kızlar: 228 Bronte Yasası, 238 Tiffany Hewetson, 239 Lesley Atkins, 252 Alison Knowles.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.