Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

DJ Campbell, Derby’de kalmaktan mutlu

  • Listed: 10 Ekim 2017 15:45

Description

DJ Campbell Peterborough Nigel Clough baskıyı kaldırdı dokuz adama karşı attığı iki golle sonra Derby yaptığı kredi büyü uzatmak istekli.
ay sonuna kadar Leicester dan Campbell borç almıştır Clough, onun yan hayranlarının nefretle, son üç iç saha maçını kaybetmek görmüştü.
Ancak Şampiyona’nın alt kulübünde bu galibiyet, küme düşme bölgesinin yedi puan üstünde olduğu anlamına geliyor ve Campbell, “Ne olacağını göreceğiz. Leicester sözleşmem var, ancak burada oynamak ve gol atmaktan mutluyum.
“Nigel Clough henüz kalmamla ilgili bir şey söylemedi, ancak benimle konuşmak için çok zaman var.
“Leicester beni geri istiyorsa, yapabileceğim hiçbir şey yok. Ayrıldığımda Nigel Pearson, beni geri istediğini söyledi ancak işler değişebilir. ”
Campbell, ikinci yarıda ev sahibi tarafın aradan önce iki merkezleme kaybetmesinden sonra iki kez gol attı. Crab Morgan, Campbell’de vahşi, iki ayaklı bir yumruk atmak için ilk kez bir banyo kazananlardan biriydi. Sonrasında Ryan Bennett, forvet oyuncusu Campbell’i kutuya atmak için durma zamanında da düz bir kırmızı renk gösterdi.

    Steve Davies penaltıyı gönderdi ancak Derby’ye iki kişilik olmasına rağmen bu avantajdan tam olarak yararlanmak için mücadele etti.
Kimlerin tarafı güvenlik açısından beş puan kazanan Peterborough patronu Mark Cooper, dokuz erkenden övgü aldı.
“Biz daha iyi takımız” dedi. “Sık sık 3-0 yendikçe ayakta alkışlanmazsın. Bu kulüp için mutlak bir kredi vardı. ”
Ancak Cooper, hakem Nigel Miller’ın performansıyla daha az sevindi. “Herkesin kötü bir gün geçirdiğini ve bizim için şanssız bir şekilde burada olması olduğunu” söyledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.