Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Eşi ve metresi savaşı £ 3m mal serveti üzerinde

  • Listed: 3 Ekim 2017 13:30

Description

61 yaşındaki Peter Rust, 3.2 milyon sterlinlik bir mülk portföyü oluşturdu ve atlama kızları için atlara binlerce sterlin harcadı.
58 yaşındaki eşi Patricia, sahibi olduğu yedi evin hepsinin aralarında ortak bir şekilde satın alındığını ve bu yüzden yarısı evde kaldığını iddia ediyor.
Ancak eski metresi Virginia Madden, 39, mülklerin bir kısmında yarı payda bulunduğunu iddia etti, çünkü kendisi de onunla birlikte aldı.
GENEL SEÇİM 2010: SON HABERLER, HARİTALAR VE ANALİZ
Şimdi bir Yüksek Mahkeme hakiminden evlerin satışını zorlamaları isteniyor, çünkü Bay Rust eski bir müşteriye 1 milyon pound’dan fazla borcu var. Hakim için sorun, Bay Rust’un abartılı yaşam biçimini finanse eden tüm paranın nereden geldiğine karar vermek.

    En pahalı mülkiyetinde yaşayan karısı – 1.2 milyon avroluk bir ev – evlerin herhangi birinin borcu karşılamak için satılıp satılmadığını söylerken yaşadığı bir evin sonuncusu olması gerektiğini söylüyor.
Bishop’s Stortford, Herts yakınlarındaki Hatfield Broad Oak’taki evlilik evinde. Onu, uluslararası satış yapan iki şov kızıyla, 32 yaşındaki Sara ve 30 yaşındaki Emma ile eşinin ebeveynleri William, 86 ve Ellen 83 yaşında sattılar.
1970 yılında Bay Rust ile evlendi, ancak kızlarının atlarına bakan Bayan Madden’le arasındaki ilişkisini keşfettikten sonra 1999’da ayrıldı.
Bayan Madden 1991’de Bayan Rust tarafından ele geçirildi ve iki yıl sonra olay başladı.

    Boşanma davası açıldı ancak Bayan Rust, nisi’nin kararnamesi için kesinlikle başvurmadı.
Bay Rust, Sara ve Emma’nın atları için bakım yapmaya devam eden Miss Madden’ın yanındaki 850.000 poundluk bir kulübe taşındı.
İlişkilerinin dağılmasından sonra hâlâ orada yaşıyor ve ebeveynlerini ve kızlarını ziyaret ederken eşinin hafta sonlarını görüyor.
Bu arada, eski hanımefendi başka bir mülkte yaşıyor, aynı bölgede 270.000 İngiliz sterlini olan ve Mrs Rust’un evinden önce satılması gerektiği yazısı.
Konuyu daha da karıştırmak için, muhasebeci 2008’de aldatma ve sahtekârlık davası açtı ve bir bilgisayar programcısı olan David Bampton’a £ 950,000 ödemeyi emretti.

    Ancak Bay Bampton faiz ödemeyerek 1 milyon sterlinten fazla borcunu ödememiş durumda.
Bu olay, Bay Rust 2006’da para aklamayla suçlanan hapisten sonra geldi. 2007’de temyizde serbest bırakılmış ve daha sonra yeniden yargılama yoluyla beraat ettirilmiştir.
Bampton’la birlikte suçlanıyor ve daha sonra kendisine dava açtı. Bay Bampton’un, borcunu ödemek için muhasebecinin mülkleri satması gereken bir mahkeme kararı var. Mahkeme, mevcut davada yer almayan Bay Rust’un itibarına maruz kaldığı zarar nedeniyle cezaevinden çıktıktan sonra işine devam edemediğini duydu.
İyi zamanlarda, 1,7 milyon sterlinlik bir maaş aldı ve karısını yılda £ 100,000 hesap yöneticisi olarak çalıştı.

    Bayan Rust, tanık ifadesinde mahkemeye şunları söyledi: “Peter’tan ayrıldığımızda anlaşmayı ve avukatları almadan bunu yapmaya çalışmıştık.
“Bunu oldukça başarılı bir şekilde yapmayı başardık ve ortak maliye ve mülk üzerinde kavgayı önledik. Hiçbir şey yazılmasa da tartışmalarımızın sonunda maliyemiz ve mülkümüz hakkında bir anlayışımız vardı. ”
Tutuklandığında “yok edildi” diye boşanma davası açmadığını söyledi.
Ancak Bayan Rust ile hapis yatarken bozulduğu Bayan Madden, Bayan Rust ve kızlarının damadında çalışmaya devam ederken hiçbir ücret ödemediğini, sadece yatırım mülklerinden kira geliri elde ettiğini iddia etti.

    Duruşma devam ediyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.