Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Gövde üzerinde RFU probuna bakan gövde

  • Listed: 9 Ekim 2017 20:45

Description

Venter, Cumartesi günü Saracens’in 22-15 yenilgisini takiben hakem David Rose’un performansı ve oylama standardı üzerine olağanüstü bir saldırı başlattı. Hakemlerin karar alma süreçlerinin “piyangosu” nun saldıran ragbi öldürdüğünü belirtti ve yetkilileri oyuncular ve antrenörlerle aynı profesyonellikten yoksun olarak etkin bir biçimde suçladı.
RFU, Venter’in öfkesini “son derece uygunsuz” olarak nitelendirdi ve soruşturma açıldığını açıkladı.
“Bu, bireysel ya da toplu olarak hakemlerin performansıyla ilgili olumsuz görüşlerin ve RFU ile Bay Venter arasında yapılan gizli görüşmelerin açıklanmasının olumsuz olduğunu ve oyunun imajını güçlendirmediğini düşünüyor.” RFU bir açıklamada.
“RFU yasal görevlisi, oyunu oy birliği ile sonuçlandırmak için Kural 5.12 uyarınca cevaplamaya yönelik bir dava var mı diye karar vermek için konuyu araştırıyor olacak ve eğer varsa bunu disiplin görevlisine havale edecektir.
“Buna ek olarak, bu davranış ve bu yorumlar, RFU ve Premier Rugby Limited (PRL) arasında kurulan ve şahsen rugby direktörleri tarafından imzalanmış olan Davranış Kuralları’nın açık bir şekilde ihlali anlamına gelmektedir.
“RFU, davranış kurallarına göre sorumluluklarını hatırlatmak ve uygun disiplin işlemlerini yapmak için Bay Venter ile görüşmelerin yapılmasını sağlamak için PRL ile birlikte çalışacak.”
Venter’in öfkesi, Cumartesi günü Guinness Premiership çatışması sırasında yarısından biraz sonra Rose’dan farklı bir yaklaşım olduğunu hissetti. Ancak, Twickenham’ın en çok endişe yaratan hakemlerin mesleki standartları ve oyunu üzerindeki etkisi hakkında daha geniş suçlamalarda bulundu.
Venter, “Bir sorun var ve bu oyun hakemler tarafından değil ekipler tarafından belirleniyor.
“Herkes şöyle diyor: ‘Neden bir sürü ragbi oynamıyorsunuz?’ “Belki de buna değer değil, çünkü piyango” Herkes oyunun nasıl öldüğünü bilmek istiyor, belki de oyunun ölmesinin nedeni budur. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.