Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Hart şehir dönüşünü beklemiyor

  • Listed: 3 Ekim 2017 04:50

Description

Roberto Mancini’nin tarafı Shay Given’in Arsenal’e karşı omzunu yerinden çıktıktan sonra Stuart Taylor’un yaralandığı bir kaleci krizine girdi. Farrow Adaları uluslararası Gunnar Nielsen ile mevcut kıdemli kaleci olarak kalmalarını sağladı. Eastlands kulübü, Hart’ı kampanyanın son iki maçında geri almaya çalışacaklarını bildirdi.
Hart’un kendisini denemesine ve çağırmaya çalıştığına dair raporlar sorulduğunda Hart, “Benimle hiçbir ilgisi yok, Shay’a harap oldum, ona mesaj gönderdim, bunun kimseye, özellikle onun gibi birinin başına gelmesini istemiyorsunuz, Gerçekten harika kaleci ve iyi bir insan. ”
“Yapabileceğim tek şey, ona hızlı bir iyileşme diler ve mesajlar arasında olabildiğince çabuk geri dönmesini umuyor.
“Kredi, Bildiğim kadarıyla böyle kalıyor burada kalıyorum.
“Birmingham’daki ve eğitimdeki öğrencilerle yaptığım şeylerden gerçekten keyif alıyorum ve gösterilerimle çabalarını ödemek istiyorum.”
Birmingham’ın patronu Alex McLeish Pazar günkü derinin ardından Hart’ın Mayıs ayına kadar midlands kulübünde kalan Hart’u beklediğini Aston Villa ile dercesinde ısrar etti.
McLeish, başka bir sezon için Hart’ı imzalamak istediğini ve önümüzdeki sezon verilecek olan ikinci sayıya dönmesi durumunda “zor” bulacağına inandığını belirtti.
Bu arada, City’in şu anda Işık Stadyumu’nda üçüncüsü olan ve birinci futbol çılgınlığını bolca açıkça hissettikten sonra çıkışa yönelen Macaristan uluslararası Marton Fulop üzerinden Sunderland ile temasa geçtiği bildirildi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.