Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Jackson Kardeşler aile içi kavgayı reddetti

  • Listed: 11 Ekim 2017 11:30

Description

Klan 1960’larda Motown Records tarafından The Jackson Five olarak dünyaya tanıtıldı, ancak grup 1976’da etiketle ayrıldığında Jermaine şirkete sadık kalmayı ve solo bir sanatçı olarak kalmayı seçti.
Jermaine, kararının kardeşleri arasında gerginliğe neden olduğunu ve bir aile kavgasına neden olduğunu itiraf etti; ancak sonbahardan bu yana herkesin devam ettiğini ısrarla vurguladı.
“Uzun bir geçmişimiz vardı ve sanırım Motown’da kaldığımızda başladı ve onlar Epic Records’a geçti ve hepimizin kendi şeyler yapmamızın kendi sebeplerine sahip olduklarını düşündüm, en onurlu şey olduğunu düşündüm. Çünkü o zamanlar Motown’daki Jackson Five olarak dünyaya tanıtıldık “dedi.
Hayatta kalan Jackson Five kardeşler – Jermaine, Marlon, Tito ve Jackie – yakında çıkacak olan TV şovu The Jacksons: Aile Hanedanlığı’nın sadece “normal bir aile” olduklarını ispatlamalarını umuyor.
Kardeşi Tito, “Gerçeklik gösterisi, normal bir aile olduğumuzu, birbirimizi sevgiyle sevdiğimizi ifade edecektir. İnsanlar ne derse desin, o sırtımız var ve ben onun sırtımız var” dedi.
Program, Haziran’ın (09) Michael’ın ölümünü yas tuttuğu ve bir grup buluşmaya hazırlandığı için bütün yıl filme alındı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.