Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

John Lewis satış rekoru kırdı

  • Listed: 9 Ekim 2017 23:15

Description

Grup, karşılaştırılabilir satışları, “mükemmel” Noel ve izin ticareti sayesinde 2 Ocak’a kadar olan beş haftada yıllık% 12.7 yükselişle 500.76 milyon £ gördü.
Yeniden canlanan süpermarket zinciri Waitrose, güçlü bir Noel’e ve toplam satışların 26 Aralık’a kadar olan 13 haftada% 16.1 artışla selamladığını belirtti.
Sinesbury’den ve Marks and Spencer’dan gelecek Noel ticareti güncellemeleri önümüzdeki hafta, rakibine peş peşe para atan grubun büfe kolundaki satışlar% 9 arttı.
John Lewis Partnership, mağazaları, Aralık ayının başında haftalık en iyi satış rekorunu kırarak bir dizi rekor kırdığını ve satışların, 2 haftaın son haftası da dahil olmak üzere beş ticaret haftasının dördüncü haftasında £ 100 milyon kilometre taşı geçtiğini söyledi.
John Lewis’in genel müdürü Andy Street şunları söyledi: “Noel ve Gümrük Sürecinde mükemmel satışlar gördük – müşterilerimiz teklifimize son derece iyi yanıt verdi.”
Ancak önümüzdeki yıl sektörde “yavaş yavaş iyileşme” bekleniyor.
Piyasa veri şirketlerinden Experian’ın ayak basamak rakamlarına göre, 26-27 Aralık tarihlerinde rekor sayıda rekor kırarak 26-27 numaralı yüksek caddeye çarpan, Noel öncesi hayal kırıklığı yaşayan bir boks günü satış acele etti.
Boxing Day alışverişçilerinde bir önceki yıla göre% 18.5 artış, 27 Aralık’ta ise% 17.9 artışla gerçekleşti.
John Lewis, kutlama gününden sonraki güne kadar Noel sonrası mağazasında satışlarını erteledi ancak Noel arifesinde akşam 6’da çevrimiçi iznini başlattı ve Boxing Day’daki siteye yapılan en yüksek ziyaret sayısını elde etti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.