Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kadın iç çamaşırları erkek kalplerini yarışa sokuyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 22:10

Description

Bununla birlikte, kadınları açan erkek iç çamaşırı değil – kendileri için parlak aybaşı kıyafetleri veya belki de cazip bir ayakkabı çifti.
Debenhams hangi departmanın müşterilerinin en hevesli olduklarını belirlemek amacıyla, 1000 alışverişcinin kalp hızını izlemek için monitör cihazları kullandı.
Ve 20 ila 40 yaş arasındaki müşterilerin çalışması, iki cinsiyet için nabzın çarpmasına neden olanın arasında belirgin farklılıklar ortaya çıkardı.
İç çamaşırı erkekler kalp atış hızını arttıran eşyalar listesinin başında geliyordu, bunu yüksek teknoloji TV’ler ve ses sistemleri takip etti.
Debenhams sözcüsü Ed Watson şunları söyledi: “Erkekler sevdikleri için özel bir şeyler satın almaktan hoşlanıyor gibi görünüyor.”
Ancak sonuçların, heyecan ya da utanç verici olup olmadığını belirlemek için daha fazla test yapılması gerektiğini de sözlerine ekledi.

    Bir kadının ortalama istirahat kalp hızı dakikada 74 atıştır, ancak bir zorunluluğa sahip elbisenin izlenmesi, izlenen 10 kadından dördünde 120 bpm’lik bir kalp atışına neden olmuştur.
Erkekler için, iç çamaşırı bölümünde ortalama 72 saat dinlenme kalp hızı 118 bpm’ye yükseldi; buna karşın flaş yeni televizyonların nabzını artıran etkisi, kalp hızlarını 105 bpm’ye yükseltti.
Ve erkekler ve kadınlar, bir mağazaya girdikleri andan itibaren farklı tepkiler veriyor gibi görünüyor.
Gösterilen tüm görkemli eşyalarla kadın atımları dükkana adım attığı andan itibaren yarışa başlar.
Erkeklerle pek aynı şey değil. Farklı departmanlar kalp atışları üzerinde farklı etkiler üretse de, ödemeyi ödeyen topraklara gelene kadar vızıltıyı hissetmiyorlar. Bay Watson, “Kadınlar, deneyim boyunca kalp atış hızı zirveleri ile bir dükkana girdiklerinde duygusal bir roller-coaster’a başlarlar. Alışveriş doruğa erkekler için geç geliyor – hepsi anlaşma kapanış kadar var. ”

    Debenhams, sorun olarak gördüklerinin kalbine saldırarak, daha düşük kalp atış hızı skorları alan alanları hem kadın hem de erkeklerin alışverişinde daha cazip hale getirmek istiyor.
Ancak şu an iç çamaşırı kaldığı için çekici bir şey yapacaklarını düşünüyoruz.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.