Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kate Nash döküm, içki ve uyuşturucular hakkında açılıyor

  • Listed: 3 Ekim 2017 06:15

Description

Vakıf şarkıcısı, son turundan bu yana neredeyse 20 yaşındaki bir adamın çöküşüyle ​​sonuçlanan pek çok kötü anıya sahip.
Şimdi, 22 yaşında, daha yaşlı ve daha akıllı ve geçmişini tekrar etmemeye kararlı.
Nylon dergisine “Bu sadece bitkinlikti sanırım, çok yoruldum ve çok duygusal davrandım … ve çok fazla içiyordum. Bir bisikletle dolu bir bisikletçinin varken, zor değil.
“Bir gün kapalı olduğum son anı hatırlayamadığım sahneye, her şeye hissiz kaldım.”
Detroit, Michigan’da Nash’in spiralini aşağıya doğru çeviren rahatsız edici bir antı – ve bunu bir işaret olarak alıp turu durdurmasını diliyor.
Şöyle hatırlıyor: “Şehrin gerçekten fakir bir parçasıydı ve blokun etrafında yürümek için gittim. Her yere evsiz insanlar vardı, zihinleri kırılmıştı ve sıcak tutmak için havalandırma kanallarının üzerinden uyuyordu. beni umutsuz, üzgün ve evcil hissettirdi. ”
Nash, iki hafta sonra Almanya’da kaya tabanına vurdu: “Öğleden sonra saat üçte başındaydım ve bundan sonra içmekten başka bir şey yoktu.”
Şarkıcı, o zaman yöneticisi ile birlikte düştü ve “koştu ve her türlü çılgınlığı yaptı” dedi. Ekliyor: “Bateristim gelip beni kurtarmak zorunda kaldı.”
Ve Nash’in annesi şarkıcının fotoğraflarını en kötü halde gördü ve kusmasına dair hikayelerini turnuvasına karşı duyduğunda Nash’in kız kardeşinin tura katılmasında ısrar etti.
Dedi ki, “Bu tür bir davranıştan bu saatten uzak durabilseydim, yaparım” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.