Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kıdemli konuşmacısı ödeyeceği ücreti ödeyecek

  • Listed: 4 Ekim 2017 16:55

Description

Center Senior, Silverwood’u bir müsabaka sonrası yapılan röportajda “kibirli” olarak niteledikten sonra özür diledi, ancak önümüzdeki Çarşamba günü bir RFL mahkemesinde göründüğü zaman cezalandırılmasını durdurmak pek mümkün değil.
İkinci yarıda Silverwood ile serinliğini yitirdi ve itiraz için cezalandırıldı. Fırtına Cameron Smith 18-10 galibiyet yolunda ilk kez önünde onun tarafı koymak, sonuçta ceza tekmeledi.
Hakim Ben Thaler “alt-standart” ı markalamak için RFL Saygı politikasını ihlal etmekten suçlu bulunması üzerine geçen yıl Hull KR teknik direktörü Justin Morgan, yarısı askıya alınarak 4,000 £ cezaya çarptırıldı. Leeds, Silverwood’un Melbourne’ün futbolda gecikme taktiklerini görmesinden dolayı mutsuz kaldı.
Rhinos, Harlequins’le oynadığı yarınki ev maçı için yarı zamanlı Tom Bush’u 19 kişilik kadrosuna hazırladı.
Leeds’in akademi sisteminin bir ürünü olan Winger Bush, 20, sakatlanan Scott Donald’ın yerini alması dışında bir şansı var.

    Bir çırak kurucusu olan Bush, babasına John’dan işten ayrılmak için sormalı ve böylece bu hafta eğitebilirdi. “Gençliğinde A takımında Leeds’le oynadı, böylece ilk takımda oynamamın ne kadar önemli olduğunu biliyor” dedi. “Bütün aileler büyük Rhinos hayranları.”
Wakefield pervane Kyle Bibb Harlequins’e bir aylık kredi ile gitti.
FORMER Galler ve British Lions’un kaptanı Gareth Thomas’ın 35 yaşındaki Cardiff Blues ile anlaşmasının Mayıs ayında sona erdiğinde 18 aylık sözleşmesiyle kodunun yarın Haçlı seferine geçeceğini doğrulaması bekleniyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.