Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kış aylarında hava kışları döndüğünde

  • Listed: 10 Ekim 2017 17:40

Description

Güney Batı, Gloucestershire’la son hava cephesinin darbesini çok kötü etkiledi.
Kar yağışı İngiltere’yi son zamanlarda tahrip eden şiddetli düşüşlere kıyasla hafif olsa da, 50 okul ilçede kapatıldı ve bazı ana yollar şartlarla geçici olarak tıkanıklığa düştü.
Shropshire’daki sekiz okul ve Herefordshire’daki dört öğrenci de kapatmak zorunda kaldı.
Araştırmacılar karın yağmura dönüştüğünü ve düştüğü yerde hızla yıkılacağını söyledi.
Basın Birliği’nin hava durumu bölümü olan MeteoGroup’lu tahminci Steve Ellison, “Güney Batı’nın bir bölümünde nispeten yoğun kar yağışı görüyoruz, şu an fizzling ediyor ve çoğu yerde yağmur yağıyordu.” akşam çoğu gece için kuru bir geceyle ilerledikçe fışkırıyor. ”
Perşembe akşamı Atlantik’ten bir başka ön cephesinde tepelerde rüzgar, şiddetli yağış ve karışıklık meydana gelmesi bekleniyor. Yüksek sıcaklık ve şiddetli yağmurların karların hızla çözülmesi olasılığı yüksek olduğu için bazı bölgelerde hala sel riski var.
Karayolları Dairesi, karayolu ağı şimdi sorunsuz bir şekilde ilerliyor durumun iyileştiğini söyledi.
Okul kapatılmasına rağmen, sınavların hala gerçekleşmesi bekleniyor ve Gloucestershire County Council internet sitesinde yer alan bir haberde “Ebeveynler, kötü hava nedeniyle okul kapanışlarına bakılmaksızın tüm dış sınavların bu hafta devam edeceğini varsaymalı” dedi.
Herefordshire Belediyesi, taşkın nedeniyle bazı yollar kapalı kalmasına rağmen, çöp ve geri dönüşüm koleksiyonlarının hava koşullarına izin verdiği sürece devam ettiği ve il genelinde birincil yolların tekrar tahrip edildiğini söyledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.