Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Magpies’teki Lovenkrands yıldızları kazan

  • Listed: 10 Ekim 2017 08:55

Description

Eski Danimarka milletvekili, kanat oyuncusu Jonas Gutierrez’den yapılan iki iyi hazırlıklı teslimatın ardından en iyi performansı gösterdi ve ardından Kevin Nolan’ın 72. dakikalık haçını, iki tarafın buluşmasından altı gün sonra Coca-Cola Şampiyonası promosyon rakipleri West Brom’a bir gezi kitabı haline getirdi. St James ‘Park’taki lig.
Bununla birlikte, bu sezon 40.000’i aşan kalabalıkları önemli derecede etkileyen Newcastle bile, üçüncü turda tekrar oynaması için yalnızca 15.805’lik bir katılım bekleyebilir.
Newcastle, Andy Carroll ve Lovenkrands’ın yarı yolda Gutierrez’i bir araya getirdiği andan itibaren 10 dakika kala öne geçti ve Arjantinli oyuncu Dane’in zekice koşuşu yaparak topu kaydırdığında kaleci Romain Larrieu’yu yenmek için sol ayağına son verdi.
Carroll akrobatik olarak Larrieu’nun ağının 15. dakikasında 15 dakika Fabrice Pancrate’yi geçti ve ardından üç dakika sonra Ryan Taylor’un serbest vuruşundan uzaklaşmayı başardı.
Diğer taraftan ilk önce Carl Fletcher ve ardından Luke Summerfield hızlı hücumda golü attı, ancak her iki taraf da gol atmasına rağmen kaleci Tim Krul sıkıntı çekmedi.
Carroll, Gutierrez’in moladan önce 11 dakika kala işten atılmasına neden oldu ve Lovenkrands’ın haçıyla bağlanmak için talihsiz oldu ve forvet oyuncusu ve Gutierrez’in bir kez daha birleşmesinden dört dakika sonra.
Ancak eski Rangers’ın liderliği, Larrieu’nun en iyi çabalarına rağmen Güney Amerika’nın çarmıhını sağlam bir şekilde evine götürürken beş dakika boyunca ikinci kez kendine yardım etti.
Summerfield’ın uzak mesafeden yaptığı testte Krul, sekiz dakika sonra kaydettiği ilk nota sahipti, ancak defans oyuncusu Kari Arnason üç dakika sonra fırtınalı Enrique’yi inkar etmek için hayati bir blok içine girmek zorunda kalmıştı.
Pancrate, Lovenkrands ve Carroll’un kurduğu ilk golü, Gutierrez’in attığı 61. dakikada farkı vurdu ancak üçüncü gol 18 dakika kala geldi. Carroll, Nolan’a doğru yola çıktı ve Nolan, Lovenkrands’ı voleybolun üçüncü turuna gönderdi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.