Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Onu geri alıyorum – demiryolu endüstrisi yetkili olabilir! (en azından bu vesileyle)

  • Listed: 4 Ekim 2017 12:25

Description

Uzun yıllar boyunca geçirdiğim yolculuğum boyunca, yolculuğumu sefalet haline getirmek için her daha zarif yollar geliştirdi.
Fakat ulusal tren setinin bir bölümü kendisini dün kurtarmıştı. Ve demiryolu endüstrisini eleştirmek için hızlı davrandım, doğru olan bir şeyi aldıklarında onlara övgüde bulunmak benim için de haklı bir haktır.
Dün sabah masama otururken korkuyla fark ettim ki yaklaşık 90 dakika önce trenden bir çanta bırakmıştım.
O akşam bir akşam yemeğine çıkıyordum ve çantamda maymun kıyafım vardı.
Beni daha da endişelendiren şey, Londra Köprüsü’nde Kent, Surrey ve Sussex’ten gelen binlerce kişinin seyahat planlarını bozacak bir güvenlik uyarısı tetikleme ihtimaliydi. Ayrıca, çantamın bomba ekibi tarafından atılıp havaya uçması için bir şans da vardı.

    Güney Demiryolları’ndan çaldı, neler olduğunu açıkladım, defalarca özür diledi ve bomba korkuları olmadığını öğrenmekten rahatladım.
Sonra yarım saat sonra Güney, gidip Londra Köprüsünde toplamak için eksik çantayı bulacaklarını söyledi.
Kapalı giymeyi bekleyerek yürüdüm. Fakat herkes yardımcı olmak için kendi yolumdan gittiler. Bu yüzden beceriksizliğimden tren yolculuğumun en ferahlatıcı deneyimlerinden biri doğdu.
Bilet kapısındaki bayanlar ve kadınlar, görev müdürü, hepsi demiryolu endüstrisine olan inancımı restore etti – ve Bay Mr Angry’i Bay Happy gibi hissettim.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.