Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Polis ölen çocuk aileden haberdar oldu

  • Listed: 11 Ekim 2017 02:15

Description

Memurlar, Fiona ve Paul Donnison’la olan ilişkilerini veya sahip oldukları zamanı açıklamamakla birlikte, soruşturmalarına yardımcı olması için gözden geçirileceğini belirttiler.
Komşular, çiftin ayrılıncaya ve evleri Noel’den önce satışa sunuluncaya dek çiftin Doğu Sussex’teki Heathfield’de birlikte yaşadıklarını söyledi.
Bir Sussex Polis sözcüsü: “Daha önce bu aileyle bağlantılı olarak polisle irtibat kurduğumuzun farkındayız.
“Bu, uygun birimlerle irtibatlı olarak, standart bir mesele olarak ve mevcut polis soruşturmasına yardımcı olmak amacıyla incelenecek ve soruşturmayı etkileyebileceği için şu an başka bilgi yayınlayamayız” dedi.
Bağımsız bir Polis Şikayet Komisyonu (IPCC) sözcüsü, birliğin olayla ilgili herhangi bir konuyu ilgili olarak göndermediğini söyledi.
Dedektifler, 43 yaşında, eski oğlu ve kızı cinayetiyle ilgili eski Şehir çalışanı Bayan Donnison’ı sorgulamayı bekliyorlar. Tutuklandı, polis memurlarından arabasını aramalarını istemek için Çarşamba sabahı sıkıntıyla Heathfield polis karakoluna gitti.
Polis, Mill Close’daki gümüş Nissan’a girmeyi zorladığında üç yaşındaki Harry ve iki yaşındaki Elise cesetlerini botta bulunan iki büyük elbise içinde buldular.
Ölüm sonrası muayenelerin ölüm nedenlerini belirlemek için Londra’daki King’s College Hastanesi’nde yapılması gerekiyor.
Anneleri, Surrey’den, ancak yerel bağlantılarla, Eastbourne İlçe Hastanesi’nde “kendine zarar rastgele yaralanmalar” ile istikrarlı bir durumdaydı. Perşembe gecesi veya Cuma günü geç saatlerde taburcu edilmesinin beklenmemesi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.