Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Polis tuvalet kağıdını almak için form doldurmasını söyledi.

  • Listed: 11 Ekim 2017 21:35

Description

İki amiral gemisindeki “süper istasyonlar” daki Barmy bürokrasisi de, tuvalette kısa sürede yakalanmalarına neden oldu, çünkü bir form doldurmadan tuvalet ruloları sipariş edemezler.
Memurlar, tuvalet kağıdını sipariş etmek, yeni ampul istemek ve çöp kutularını nereye koyacağını bilmek gibi çeşitli gündelik görevler için özel müteahhitlere resmi bir talep göndermek zorundalar.
Çatal-bıçak takımı ve tabak da dahil olmak üzere catering ekipmanları sipariş ederken ne kadar beyaz tahta ve kırtasiye ürünlerinin satılacağı, bitki çeşitleri ve bunları nereye yerleştireceği hakkında endişe duyuyorlar.
North Kent’teki bir karakolda görevli bir yetkili, “Tuvalet kağıdından ayrılırsanız, özel yüklenici için çalışan Gloucester’teki bir kişiye daha fazla sipariş vermeleri gerektiğini bildirecek bir çalışma sayfası hazırlamanız gerekir. Tamamen sersemlik.
“İnsanları tutuklamak için dışarı çıksaydık, herkesin zamanının daha iyi kullanılması belli bir işi sipariş etmek için çok fazla zaman kaybetti.”

    Gillingham’daki 23 milyonluk Medway merkezinin günlük çalışması ve Gravesend’deki çevre dostu £ 31 milyonluk North Kent polis karakolu, özel müteahhitler tarafından ve memurların resmi formlarını göndermeleri gereken yerlerde düzenleniyor.
Her iki karakola Hükümet Destekli Özel Finans Girişimi (PFI) kapsamında özel para ödeniyordu.
Kent Polis Federasyonu Başkanı Ian Pointon, Kingsnorth, Kent’te iklim değişikliği protestolarının düzenlenmesi sırasında (5.9 milyon sterlin ve 26 kuvvetten 1.500 subay kullanıldı), çöplerin nereye konacağına karar vermek üzere acil bir toplantı yapıldığını söyledi. çöp Kutusu.
O, “PFI’ler görevlileri bir ampul değiştirme kadar rutin olarak görevlerden uzaklaştıran anlaşmalı bir anlaşmadır” dedi.

    Medway istasyonundan memurlar, sözleşmenin bir parçası olmasa da, istasyonun otoparkının kendi görevlisinin sürücünün ön camlarına sarı renkli çıkartmalar yapması gerektiğini söylediler.
Memurlar yanlış bölgede park ederse, kırmızı bir çıkartma verilir ancak başka bir işlem yapılmaz.
Kent Emniyet Müdürü sözcüsü: “Medway ilk PFI’ydi ve sorunların orada olduğunu itiraf ediyoruz ve bunu yüzde yüz sağ almadık” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.