Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Taylor İlk takıma geri dönmek için çabalıyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 02:20

Description

Beş yıl önce Blackburn’dan taşındıktan sonra Blues için 100’den fazla oyun alan Taylor, Nottingham Ormanı’na karşı sezon öncesi hazırlık maçında ayak bileği hasar gördü. Cumartesi günkü City Ground’daki FA Kupası kravatında, ironik bir şekilde Orman’a karşı oynayamayan oyuncu olarak en uzun büyüsünden döndü.
Taylor şunları söyledi: “Takım son yedi veya sekiz lig maçında değişmemiştir, çünkü kazandık ve yönetici (Alex McLeish) bu ekibi elden gelen kadar tutmak isteyecektir. kazanan formül. ”
O ekledi: “Ancak yaralanmalar ve süspansiyonlar olabilir ve o zaman bir şansınız olabilir.
“Sadece ihtiyacım olduğunda içeri girmek için hazır olduğumdan ve kendimi akıl sağ çerçevesinde tutmaktan emin olmam gerekiyor.
“Bundan önce, üç haftadan fazla bir zaman boyunca gerçekten hiç uğraşmadım, küçük yaralanmalara kapıldı, ancak aylardır böyle bir şey olmamıştı.
“Benim için yeni bir deneyim oldu, sezon öncesi geri döndüm ve tüm bayanlarla eğitildim ve yaklaşık beş aydır dışarıda kalmak gerçekten zor.
“Herhangi bir futbolcu izlemenin zor olduğunu söyleyecek, gerçekten çok iyi çalıştık, bu harika, ama takımın bir parçası olmak istiyorsun.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.