Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

The Snowman: Peacock Tiyatrosu, Londra

  • Listed: 11 Ekim 2017 12:25

Description

Çocuklar gerçek inananlardır. Bu yüzden Snowman, bir düzine yıl daha mutlu bir şekilde koşacak. Hikayeyi biliyorsunuz: Genç James hayata döndüren bir kardan adam inşa ediyor ve onu Noel Baba ve onun diğer kar edecileri ile tanıştırmak için dünyaya götürüyor.
Geri döndüler ve güneş doğduğunda Snowman, bir kardan adamın yapması gereken şeyi yapar.
Oyuncular, penguenleri sersemleten ren geyiği öne sürmeye kadar çeşitli rollerle çoraplarını dans ediyorlar. Oldukça hazılan Jack Frost (Giuseppe Lazzara) var. Fakat masalın kalbi James (James Wilson / Lewis Coppen / Eliot Reeve) ve Snowman (Remy Martyn / Brad Madison) arasındaki ilişki.
Howard Blake’in müziği baştan çıkarıcı kolaylıkla sahnede dalgalanıyor ve bu şarkıyla (Susan Monnox tarafından seslendirildi) ve James ve Snowman havada yürümek için gevşediğinde acayip hissi hissediliyor.

    Çocuklar uçsuz bucaksız ananas, Hindistan cevizi ve muzdan hoşlanırken, babalar Hula Kızlarını baştan çıkarıcı bir şekilde James Bond filmi için seçmelere benzer şekilde dans etmeyi sevecekler.
Çok kültürlü Snowmen içeren bir tango histeriktir. Glasgow öpücüğünü Jack Frost’a teslim eden İskoç Snowman, gecenin en büyük kahkaha atıyor. Bütün bunlar ve gençlerin kısa süreli doğası ve masumiyetin altında yatan bir mesaj.
Bu sadece sihirden başka bir şey değildir.
VERDİC 4/5
Peacock Theatre, Londra, 0844 412 4322, 10 Ocak’a kadar

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.