Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Tories’in liderliği% 8’e düştü

  • Listed: 11 Ekim 2017 16:05

Description

Ancak The Times gazetesinin Salı günkü sayısında Populus tarafından yapılan ankete göre, seçmenlerin çoğunluğunun Tory başkanı David Cameron ve bazı önemli teğmanlarının ayrıcalıklı geçmişleri üzerine İşçi saldırıları nedeniyle kazanılmadığı ileri sürüldü.
Pazar günü Cameron Pazar günü Başbakan Gordon Brown’un Tories’in vergi planlarının “Eton’un oyun alanları üzerinde kurulduğunu” iddia etmesinin ardından “kibirli” sınıf savaş taktiklerinin seçmenleri kapatacağını ısrarla belirtti.
Populus tarafından sorgulananlardan sadece% 34’ü, Bay Cameron’un politikalarının “tüm ülkeden ziyade zengin insanlara yardım” etmeyi amaçladığını ve% 58’lik bir görüşe katılmadığını kabul etti.
Genel olarak,% 38, muhafazakar (geçen ay benzer bir ankete kıyasla bir puan düşüş),% 30 İşçi Partisi (bir puan yükseldikçe) ve% 20 Liberal Demokrat (2 puan artarak) oy kullanacaklarını belirtti.
İktisadi iyimserlik, bu yılın başında yaptığı düşük noktadan kabaca iki katına çıktı ve yüzde 35’i, önümüzdeki 12 ay içinde ekonominin bir bütün olarak iyi olmasını beklediklerini söyleyerek, yüzde 62’sine kötü davranmaya devam edeceğini söyledi.
Ve seçmenler Brown Brown ve ABD Başkanı Barack Obama’nın Afganistan için daha fazla birlik olması yönündeki açıklamalarda ikiye bölünmüşlerdi,% 44’lük lehte ve% 48’i buna karşıydı.
% 36’sı askerlerin geri çekilmesi gerektiğini,% 31’inde bir takvim yaklaşık bir yıl içinde geri çekilmek üzere ayarlanacağını ve% 27’sinde ise İngiliz birliklerinin Taliban yenilip durumu istikrarlı kalana kadar kalması gerektiğini söyledi.
:: Populus, The Times için 4 Aralık’dan 6’ya kadar 1.505 yetişkinle görüştü.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.