Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

West Ham’ın Junior Stanislas üst düzey rol oynamaya başladı

  • Listed: 11 Ekim 2017 14:30

Description

Stanislas, West Ham’ın akademisinden önce Anton Ferdinand’ın kanatları altına almasına ve ardından da kendi karakterini incelemesine ve son olarak Southend’de ödünç vermeyi istediğine kadar ilerlemeye başladığında kendinden biraz emin olduğunu itiraf etti. Kasım.
Stanislas güçlü bir şekilde geri döndü ve West Ham’ın ilk takımında normal tartışmalara yol açtı, hem iç hem de iyi anlamda bir vasiyet, ayrıca Gianfranco Zola’nın yetenekli olduğu bir yetenekti.
Stanislas, 11 yaşındaki West Ham’a katıldı. Londra’nın güneydoğusunda, Kidbrooke’da büyüdü ve doğu Londra’da kaba taşı kesilmiş elmas haline getirenler tarafından daima beğenildi.
Fakat özel olarak kabul edilen her şeye rağmen, kendi basınına biraz fazla inandığına dair bir korku vardı. “Birazcık kahredici olduğum için bir üne kavuştum” dedi. “İsterseniz, zaten adam olduğunu düşünmüştüm.”

    Eski Hammer Ferdinand içeri girmeye karar verene kadar “Annemin evinden geri dönerdi, böylece eğitimden bana bir geri dönüş yapardı ve kendimi iyi yapma potansiyeline sahip olduğumu düşündü, ancak biraz rehberlik yapmam gerektiğini düşündü” dedi Stanislas.
Bu rehber, Anton ve kardeş Rio’nun bir futbol okulu bulunduğu Kampala, Uganda’ya bir gezi düzenledi. Gençleri, verilecek herhangi bir şey almaması gerektiğine ikna etmek için yeterince yerçekimi kontrolü yaptı.
“Anton, oraya gidip oğlanların ne kadar zor olduğunu görmek benim için iyi bir fikir olacak diye düşündü. Bu bayanlara bakmak oldukça güzel bir şeydi – bazıları gerçekten iyi oyunculardı – sadece sahip olduğum fırsatım yoktu “dedi.

    “Ayrıca evlerine gitme şansımıza sahibiz ve bazılarının yaşadığı bazı koşulları görüyoruz. Güzel bir deneyim değildi, inan bana. Biz sadece ne kadar zor olduklarını görmek için toplandık. ”
Dönüşünde Stanislas yedeklerle ilk takım arasındaki gri alanda dolanıyordu – birinden sinirli ve diğerine hazır değilmiş gibi görünüyordu. Ancak Zola onu Southend’e nakletti. Bir kez daha Cobham’da Chelsea’ye karşı kapalı kapılar ardında bir antrenman maçı oynadı. Florent Malouda, Ricardo Quaresma ve Franco Di Santo oyunun taraftarlarıdı, ancak Stanislas bir şapka yakaladı.
Zola, maçın asistanı Steve Clarke ile birlikte olduğunu hatırlıyor. “O günün son 3’ünde yaptığı kalite beni etkiledi” dedi. “Projenin yapımı iyiydi ve sonlandırması iyiydi ve bu yüzden onun hazır olduğunu düşündüm.”

    Zola, Stanislas’ın hâlâ çiğ olduğuna, henüz bu sezonun açılımı ve kapanışındaki gelişmesinden memnundu. Ve West Ham’daki antrenörler arasında Stanislas’ın en üst düzeyde etkili olabileceğine dair bir inanç var. Zola, “Eğer ilerlemeye devam ederse, bu ülkede önemli bir oyuncu olacak” dedi.
Millwall’a karşı lig kupasında ve Fulham’a karşı olan ligdeki iki golün niteliği Stanislas’ı, bir maççı veya maç kazanan olarak gösteriyor – oyuncu yöneticileri gibi.
“Harika bir sezon geçmesine rağmen umarım Manchester United’a karşı bugün başlayıp daha da iyi olabilir” dedi. “Fulham’a karşı olan hedef benim en sevdiğim şey olmalı. 90 dakika içinde gol attım ve beraberlik aldık. Biz de kazanmak için gitti olmalıydı. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.